Napravili si TMNT reputáciu druhým trailerom?

Keď si to zhrnieme, tak prvé TMNT boli strašné a prvý trailer na pokračovanie s podtitulom Out of the Shadows tiež nebol práve výhrou. Druhý trailer však vyzerá podstatne lepšie a propagácia vytasila naozaj ťažké kalibre.

V prvom rade vidíme Bebopa a Rocksteadyho, ktorí to v pár scénach naozaj rozbalia. Podľa traileru sa zdá, že pôjde o inteligenčne menej vyvinuté, zato vtipné postavičky s veľkým deštrukčným potenciálom. Čiže by mali byť presne takí, akých ich fanúšikovia komiksovej predlohy chceli mať. Pikoškou je, že Rocksteadyho bude pred mutáciou hrať wrestlingová hviezda Sheamus.

Ďalšia svojho času wrestlingová hviezda Stephen „My name is Oliver Queen. For five years I was stranded on an island with only…bla bla“ Amell sa nám predstaví ako Casey Jones. Ten nám v traileri tiež ukázal, že rôznym športovým náčiním sa bude oháňať vcelku efektne. Samozrejme sa dočkáme aj Shreddera, Baxtera Stockmana alebo Kranga, od ktorého sú očakávania asi najväčšie. A žiaľ, Megan Fox zase predvádza tú jedinú vec, kvôli ktorej je v tomto filme – vyzerá. Nemôžem povedať, že by sa mi tento trailer nepáčil, ale pachuť z toho, čo som zatiaľ z tejto „Bay-oviny“ videl, to len tak ľahko neprekryje.

Osobne silne pochybujem, že sa tvorcom podarí dostatočne ukočírovať toľko postáv a zasadiť ich do nejakého zmysluplného deja, ale možno, teda dúfam, že sa mýlim. TMNT by si naozaj zaslúžili dobrý film. Ešte pripomeniem, že druhé TMNT vstupujú do kín 03.06.2016.

 

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
22 − 16 =