Našiel už Gambit nového režiséra?

Gambit má režiséra, Gambit prišiel o režiséra, Gambit hľadá režiséra. Znie to ako nekonečná telenovela. Avšak webový portál THR (The Hollywood Reporter) prišiel so správou, že 20th Century Fox je už v záverečných rokovaniach s režisérom Doughom Limanom!

Režisér Liman sa s FOXom stretol už niekoľkokrát, vrátane včerajšieho štvrtkového stretnutia. Stretnutia vraj prebiehali veľmi hladko a záverečná dohoda je na spadnutie! Hovorí sa, že po odchode pôvodného režiséra Ruperta Waytta, bol Liman hneď na prvom mieste na jeho post.

doug_liman
Doug Liman (zdroj: THR)

Päťdesiatročný režisér Doug Liman je známy snímkami ako Swingers (1996), The Bourne Identity (2002), Mr. & Mrs. Smith (2005), Jumper (2008), alebo  Edge of Tomorrow (2014).

Nič iné sa zatiaľ nezmenilo. Channig Tatum ako Gambit ostáva, a tak isto ostáva aj dátum premiéry. Stihnúť premiéru 06. 10. 2016 je podľa mňa momentálne veľmi nereálne. Pred-prípravy, prípravy, natáčanie, produkcia, post-produkcia. Je toho veľa! Je však možné, že keď bude dohoda definitívne odklepnutá, tak sa zmení aj dátum premiéry. Ak vás zaujíma budúcnosť snímky Gambit, určite sledujte naše novinky!

(Zdroj: THR)

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

One thought on “Našiel už Gambit nového režiséra?

  • 18. novembra 2015 at 10:29
    Permalink

    Och prečo Channing Tatum… moj najoblubenejší mužský X-men (X-man 😀 ) a hraje ho herec, ktoreho zrovna nemusím…no čo už nejak to prežijem…ked som prežila Paquinovej Rogue, tak Tatum bude malina…ale možno prekvapí… 😀

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
18 ⁄ 9 =