Natáčanie Justice League – part 1 začína!

Teda nie tak úplne, ale čoskoro začne. Dátum začiatku natáčania sa nezadržateľne blíži. Tým dátumom je 11.apríl 2016, teda necelé tri týždne po premiére snímky Batman v Superman: Dawn of Justice. Film v súčasnej dobe nesie názov Justice League – part 1 a vznikne pod taktovkou režiséra Zacka Snydera. Ten ako vieme, režíroval aj Man of Steel (2013) a  Batman v Superman: Dawn of Justice (nie Suicide Squad už netočil, dali mu chudákovi voľno).

Podľa vyjadrení Zacka Snydera, sa na natáčanie veľmi teší a je veľmi rád, že koncept Justice League sa naštartoval. Tvrdí, že je ten správny čas, na vznik takejto snímky. Nakoniec podotkol, že myšlienka Justice League síce vyzerá pomerne jednoducho, no zádrheľ bola potreba vytvoriť svet, kde táto skupina hrdinov môže koexistovať.

Ale aby toho nebolo málo, Zack Snyder uverejnil prostredníctvom svojho Twitteru fotku s Jasonom Momoaom, predstaviteľom Aquamana. Jedná sa o fotku v civile, čiže nič veľkolepé, teda ak nerátame pozadie fotky. V pozadí vidíme kostým Flasha, kostým Aquamana, kostým Meri kráľovny Atlantídy, zrejme Aresovu helmu a možno kostým Nightwinga. Objavili sa aj ľudia, ktorý tvrdia že na obrázku vidia náznaky toho, že vo filme uvidíme aj postavu menom Black Manta.

 

justice_league_aquaman_behind_the_scenes
(zdroj: twitter.com)

(zdroj: comicbook.com/twitter.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
19 + 10 =