Natáčanie sequelu fantastických zverov práve začalo

Práce na druhom pokračovaní filmu Fantastic beasts and where to find them sú už v plnom prúde a aktuálne sa natáča vo Veľkej Británii. Keďže prvá časť zarobila viac ako 800 miliónov dolárov, 4 ďalšie pokračovania neznejú vôbec nereálne. Newt Scamander sa nám predstavil v jednoduchom, no ľúbivom príbehu, niekto si ho zamiloval, niekoho Eddie Redmayne vytáča do nepríčetna, do ktorého tímu patríte, nechám na vašom zvážení. Aké však bude pokračovanie, ktoré ešte nedostalo podtitul?

Grindenwaldov look sa mu hodí (zdroj: ok-magazin.de)

Štúdio Warner Bros. opäť vložilo dôveru do Davida Yatesa na režisérskej stoličke a scenár nemohol mať na starosti nik iný ako J. K. Rowlingová, popritom sa podieľa aj na produkcii. Dej druhého filmu bol načrtnutý v závere prvého – už to nie je žiaden spoiler, na scénu prichádza Johnny Depp Gellert Grindelwald, temný čarodejník, ktorý robí vrásky celému magickému svetu. Dúfajme, že v posledných rokoch tak nešťastne si filmy vyberajúcemu Deppovi táto rola konečne sadne. Novou a príjemnou tvárou bude vynikajúci Jude Law v úlohe milovaného Dumbledora (please be good).

(zdroj: static.celebuzz.com)

Dej bude prebiehať v 20. rokoch v Paríži. Grindelwald bol lapený, no, ako ináč, ušiel, opäť zhŕňa prisluhovačov v snahe o x-menovskú zápletku odhalenie čarodejníckeho sveta a nadvládu nad muklami. A kto iný by mohol všetkých zachrániť, než Grindelwaldov niekdajší dobrý priateľ Dumbledore. Napriek tomu, ako srdcervúco sa na konci prvého filmu lúčili hlavní aktéri – Tina, Queene, Jacob a Newt –, je potvrdené, že sa všetci zúčastnia aj na tejto výprave za dobrodružstvom, aj keď štúdio prezradilo, že ich priateľstvá budú testované. V akejsi forme sa vráti aj, mne osobne veľmi sympatický, Credence hraný skvelým Flashom Ezrom Millerom. Novými však budú, aj keď spomenutí, ešte neukázaní, Theseus Scamander, Newtov brat, a na Newtovom stole zarámovaná Leta Lestrange, ktorú stvárni Zoe Kravitz.

Chýria sa zvesti, že to bude poriadny cirkus. Pokračovanie príbehov zo sveta Harryho Pottera Fantastic Beasts 2 má naplánovanú premiéru na rok 2018.

(zdroj: variety.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Eva "Efken" Piarová

"Nolite te bastardes carborundorum."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
9 + 21 =