Návrat The Addams Family

Všetci ich poznáme. Bizarná rodinka, bývajúca v strašidelnom dome, ktorej nikdy nechýbajú peniaze a ani spôsoby, ako šokovať svoje okolie. Legendárny seriál z rokov 1964 až 1966 vo svojich 64 epizódach Addamsovcov pevne ukotvil v sférach popkultúry. V 90. rokoch sa na seriál snažili nadviazať dva filmy The Addams Family (1991) a Addams Family Values (1993), a aj keď nejde o kinematografické skvosty, svoje publikum si našli. Na jeseň tohto roku sa rodinka vráti, tentoraz ako animovaný film.

Na režisérsku stoličku sa posadia Greg Tiernan (Sausage Party) a Conrad Vernon (hlas perníčka zo Shreka, režisér Shrek 2, Madagaskar 3), čo neznie úplne zle. Scenárista Matt Lieberman je ale neznáma veličina, a preto neostáva nič len dúfať, že sa bude čo najviac držať charakteru postáv, ktoré vytvoril Charles Addams. V hlasovom kastingu sa objavili mená ako Charlize Theron (Morticia), Chloe Grace Moretz (Wednesday) alebo Oscar Isaac (Gomez), čo sú skvelé voľby aj podľa tých pár viet, čo zazneli vo zverejnenom videu.

Reakcie na teaser trailer sú ale zatiaľ rozpačité. Síce ide len o prvú ochutnávku, ale všetci asi čakali niečo osobitejšie. Legendárnu znelku sme ale počuli, pár vtipov sa podarilo, a tak musíme počkať na ďalší zverejnený materiál.

Film The Addams Family má naplánovanú premiéru na 11. 10. 2019.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách. A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
28 ⁄ 4 =