Návrat tímu z X-Men: Apocalypse na čele s novým režisérom!

V minulom článku sme sa vás oboznámili s tým, že štúdio FOX si na nás budúci rok pripravilo hneď tri filmy z univerza X-Menov. V tomto článku sa budeme venovať priamemu pokračovaniu filmu X-Men: Apocalypse, ktorý tentoraz ponesie názov Dark Phoenix.

Kravaťáci z FOX-u nás dlho držali v napätí, tak v otázke obsadenia, ako aj režiséra. Čo sa týka réžie, mnohí z nás rátali s návratom Bryana Singera, pretože kto pozná univerzum X-Menov lepšie ako režisér štyroch filmov (X-Men, X-Men 2, X-Men: Days of Future Past, X-Men: Apocalypse)? Neuveríte, ale jedna osoba, ktorá bola celý čas na pozadí všetkých filmov od X-Men: Last Stand, sa vo FOX-e nachádza. Jeho meno je Simon Kinberg! Scenárista a producent, ktorý má na svojom konte okrem série X-Menov aj filmy ako Mr. & Mrs. Smith (produkcia), Jumper (produkcia a scenár), Sherlock Holmes s Robertom Downey Jr. (scenár), Deadpool (produkcia), Logan (produkcia). Žiaľ, môže sa „pochváliť“ aj filmami ako Abraham Lincoln: Vampire Hunter a otrasným Fantastic Four z roku 2015.

V poriadku, scenáristku a produkciu zvláda, čo sa však týka jeho režisérskych skúseností, tie zatiaľ Kinberg nemá a film X-Men: Dark Phoenix bude jeho prvotina. Pevne však veríme, že sa za tie roky čo-to priučil od Bryana Singera a že ho FOX nasmeruje tým správnym smerom.

(zdroj: X-Men: Apocalypse)

Čo sa týka obsadenia, tak ako už názov článku prezrádza, vráti sa celý tím z poslednej scény X-Men: Apocalypse. Menovite to sú: James McAvoy ako Professor X, Jennifer Lawrence ako úžasná Mystique, Alexandra Shipp ako mladučká Storm, Sophie Turner ako Jean Grey, Tye Sheridan ako Cyclops a Kodi Smit-McPhee ako divákmi milovaný Nightcrawler. Uvidíme však aj Michaela Fassbendera v roli obávaného a nevyrovnaného Magneta a tiež Nicholasa Houlta ako Henryho McCoya, a. k. a Beasta.

Čo myslíte, prospeje sérii X-Men výmena režiséra? A dostaneme lepšie vykreslenie mocnej entity Phoenix ako v snímke X-Men: Last Stand?

Snímka X-Men: Dark Phoenix má stanovenú premiéru 2. novembra 2018.

(zdroj: movieweb.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
22 − 14 =