Netflix: Návrat Castlevanie, štart natáčania „dáždnikov“

Prvá séria adaptácie videohernej klasiky Castlevania sa minulé leto dočkala veľmi pozitívnych ohlasov. Ani v našej recenzii sme neskrývali nadšenie a jediný problém sme videli v tom, že Netflix nemá ešte v ponuke pokračovanie. Fanúšikovia dlho nepoznali ani približný dátum premiéry druhej série, avšak to sa zmenilo. Scenárista Warren Ellis prostredníctvom Twittera ohlásil návrat Castlevanie v lete tohto roka. Mali by sme sa dočkať ôsmych epizód a dianie by malo pokračovať presne tam, kde sa ukončila prvá séria. Trevor Belmont, ktorého nahovoril Richard Armitage, sa dal dokopy s čarodejníčkou Syphou a Draculovým synom, Alucardom, aby spolu čelili peklu, ktoré vo Wallachii rozpútal kráľ upírov. Ak si druhá séria udrží veľmi vysokú kvalitu, ktorú sme videli v prvých štyroch epizódach, máme sa na čo tešiť!

 

https://twitter.com/warrenellis/status/954460793814376448

 

Ďalšou novinkou z dieľne Netflix je začiatok natáčania komiksovej adaptácie The Umbrella Academy. Scenárista Gerard Way a kreslič Gabriel Bá zverejnili fotku z prvého dňa natáčania. Je veľmi pozitívne vidieť, že autori predlohy sa nachádzajú na mieste, kde sa seriál natáča. Ak neviete, čo je „dáždniková akadémia“ zač, určite si prečítajte náš článok.

 

‪Lights! Camera! ACTION!‬‪This has officially begun!‬‪#UmbrellaAcademy ‬‪#firstday ‬‪#Netflix ‬‪#UCP ‬#DarkHorse‪#wondertwinsumbrellaadventure ‬

Uverejnil používateľ Gabriel Bá Pondelok 15. januára 2018

 

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách. A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
20 − 7 =