Hororový trailer The New Mutants!

Asi nikto nečakal takú hororovú atmošku. Beznádej a pochmúrnosť sa z nového traileru k pripravovaným The New Mutants priam leje. Kulisy má na to zatiaľ skvelé. Päť mladých mutantov sa totiž nachádza proti svojej vôli v tajnom zariadení a to v situácii, keď sa začínajú prejavovať ich schopnosti.

Z hereckých postáv určite zaujme Maisie Williams, ktorá si zahrá Wolfsbane, a poznáte ju určite ako Aryu z Game of Thrones. Cannonballa si tiež zahrá známa seriálová postava z populárneho Stranger Things. Charlie Heaton v ňom hral Jonathana Byersa. Ten s tým foťákom, ktorému zmizol brat. Ak je vám známa herečka Anya Taylor-Joy, ktorá bude hrať Magik, tak je vysoko pravdepodobné, že si ju pamätáte z hororu VVitch. Ak chcete vedieť, kto sú spomínané komiksové postavy a čo je tím New Mutants zač, odporúčam náš starší článok.

Zaujímavosť: Úlohu Dr. Cecilie Reyes pôvodne ponúkli herečke Rosario Dawson, ktorá je v pozícii doktorky vo všetkých superhrdinských Netflix seriáloch. Z neznámych dôvodov však túto ponuku odmietla.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
2 + 30 =