Nightflyers Georga R. R. Martina prichádzajú do seriálových vôd

Pokiaľ vám názov Nightflyers nič nehovorí, nie ste sami. Ide o novelu teraz už spisovateľa Georga R. R. Martina, v súčasnosti známeho vďaka Game of Thrones a jej adaptácii z dielne HBO. Nightflyers je nadprirodzený triler odohrávajúci sa vo vesmíre. Potvrdenou informáciou je zelená pre pilot z dielne Syfy. Spolu s ňou americká televízia odkúpila práva aj na Martinove Divoké Karty (Wild Cards). Srdce nejedného sci-fi/space opera fanúšika teraz zaplesalo radosťou a zároveň zamrelo, keďže nesmieme zabúdať, že ide o Syfy. Televízia, ktorá dokázala pochovať a zrušiť mnoho nádejných projektov (Eureka, Battlestar Galactica, Stargate Universe).

Dej adaptácie z pera Jeffa Buhlera sa odohráva na planéte Zem, ktorá je na pokraji absolútneho zničenia. V nádeji na kontaktovanie mimozemskej rasy je vyslaný tím 8 asociálnych vedcov a jedného nezvyčajného telepata pod vedením samotárskeho kapitána (ktorého nikdy nikto nevidí) na okraj našej solárnej sústavy na palube najdokonalejšej vesmírnej lode danej doby – Nightflyer. Idylicky vyzerajúca cesta sa zmení vo víre nečakaných násilných a prapodivných situácií na nepoznanie a prežiť ju sa ukáže byť ťažšie, ako si ktokoľvek z nich myslel. Predsa len… The night is dark and full of terrors.

(zdroj: Deadline)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách. A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Sarger

„Nechci bejt materialistická mrcha týhle party, ale co rizikovej příplatek?“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
20 × 24 =