Nové Akty X aj na slovenských obrazovkách!

Mulder a Scullyová sú späť a dokonca ich budeme mať možnosť vidieť v slovenskej televízii!

Seriál Akty X je kultový prakticky od svojho vzniku v roku 1993. Celkovo sa dočkal deviatich sérií a dvoch celovečerných filmov. Kvalita postupne klesala a filmy boli tiež prijaté rozporuplne, ale fanúšikovská základňa bola obrovská. Chvíľu to síce vyzeralo tak, že sa žiadny comeback nebude konať, ale fanúšikovia sa dočkali. Pôvodný tvorca, scenárista a režisér Chris Carter, sa dal opätovne dokopy s Davidom Duchovnym a Gillian Anderson a svetlo sveta tak uzrie 6-dielna miniséria. Tá v Amerike štartuje už 24. januára a skvelá správa je, že už o dva dni neskôr uvidíme Akty X aj u nás. V slovenskom dabingu ich uvedie televízia Joj Plus.

THE X-FILES: L-R: Mitch Pileggi, David Duchovny, Gillian Anderson and William B. Davis. The next mind-bending chapter of THE X-FILES debuts with a special two-night event beginning Sunday, Jan. 24 (10:00-11:00 PM ET/7:00-8:00 PM PT), following the NFC CHAMPIONSHIP GAME, and continuing with its time period premiere on Monday, Jan. 25 (8:00-9:00 PM ET/PT). ©2015 Fox Broadcasting Co. Cr: Frank Ockenfels/FOX

(zdroj: plus.joj.sk)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
6 + 27 =