Nový Marvel seriál z prostredia špiónov

Spoločnosť ABC, ktorá nám na obrazovky televízie priniesla už dva seriály, konkrétne Agents of SHIELDAgent Carter, pripravuje nový seriál s názvom Marvel’s Most Wanted.

S touto správou prišiel Paul Lee, riaditeľ televíznej spoločnosti ABC. Potvrdil, že si objednali pilotný diel seriálu, ktorý je vlastne spin-off seriálu Agents of SHIELD. V hlavných úlohách sa nám predstavia Adrianne Palicki a Nick Blood, ktorých už poznáme ako Barbaru “Bobbi a.k.a. Mockingbird” Morse a Lanca Huntera. Dvojica v seriály Agents of SHIELD tvorí pár a neraz sa v seriály objavil náznak ich spoločnej minulosti. S najväčšou pravdepodobnosťou, bude seriál sledovať ich spoločne začiatky.

Adrianne_Palicki_Nick_Blood_kingoftheflatscreen
Adrianne Palicki a Nick Blood (zdroj: kingoftheflatscreen.com)

Paul Lee prezradil, že práce začnú v nasledujúcich mesiacoch. Nešetril chválami na scenár seriálu, ten je údajne naozaj kvalitný. Mimochodom, možno vám je názov seriálu ako aj jeho zápletka povedomá. Dôvodom môže byť, že prvá zmienka o tomto spin-offe prišla už minulý rok v apríli. Neskôr však bol tento seriál zrušený. Paul Lee vtedy povedal, že nie je ten správny čas na príchod takéhoto seriálu. Zrejme ubehol dostatočný čas a spoločnosť ABC na čele s Paulom Leem zmenili názor. Chcem vás upozorniť, že zatiaľ sa jedná len o pilotnú časť. Teoreticky ešte nie je nič isté, no aspoň vieme, že sa na niečom takom naozaj pracuje.

Či teda nakoniec dostaneme v poradí tretí seriál od spoločnosti ABC je nateraz otázkou. Aktuálne sa môžeme tešiť na druhú sériu seriálu Agent Carter a skončení zimnej prestávky dostaneme aj druhú časť tretej série Agents of SHIELD.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

(zdroj: comicbook.com/deadline.com)

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
11 − 7 =