Nový Wolverine dosiahne „mýtické“ kvality!

Teda, aspoň to tvrdia tvorcovia. Simon Kinberg, producent a scenárista v jednej osobe, absolvoval rozsiahly rozhovor s webovým portálom Collider. V rozhovore sa vyjadril aj k pripravovanému, tretiemu sólo filmu Wolverina. Kinberg pevne verí, že záverečná časť dosiahne „mýtické“ kvality!

V rozhovore tiež prezradil, že Hugh Jackman, predstaviteľ večne mrzutého Kanaďana, bol pri tvorbe scenára naozaj neústupný. Vraj, že keď to má byť jeho posledný diel, má byť naozaj kvalitný. Tvorcovia tak museli ísť na doraz a scenár musel spôsobovať ešte väčší hlad po postave Wolverina!

Kinberg ďalej povedal, že finálny scenár je takmer hotový a je veľmi blízko k tomu, aby boli spokojní naozaj všetci (dúfam že, mysleli aj na fanúšikov). Samozrejme, nešetril ani chválou na adresu režiséra snímky. Tým je James Mangold, ktorý režíroval aj posledného Wolverina z roku 2013. Kinberg o ňom povedal, že sa jedná o perfektného rozprávača a že snímka je v dobrých rukách.

Síce sme sa v dnešnom článku toho veľa o budúcnosti snímky nedozvedeli, minimálne sme dostali prísľub kvality, čo je na jednu stranu veľmi pekné, ale na druhú stranu, kým to neuvidím, neuverím. Viete, občas ešte kričím a strhávam sa zo sna kvôli prvej snímke X-Men Origins: Wolverine. Ináč, škoda, že sa Simon Kinberg nepreriekol o účasti Wolverina v snímke X-Men: Apocalypse. Snáď sa dočkáme aspoň malého camea.

 

Wolverine_marvel_poster
Wolverine (zdroj: marvel.com)

(zdroj: collider.com)

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
15 − 1 =