Počaruje Mysterio Spider-Manovi?

Skutočnosť, že Spider-Man a.k.a. Peter Schrödingerova mačka Parker dostane ďalší film, je matematická istota (celosvetové zárobky sa vyšplhali na 880 miliónov $). Dokonca sa vie, že práve pokračovanie Homecoming bude prvým filmom 4. fázy MCU. O čom film bude a kedy sa bude odohrávať, je nateraz otázne.

Niečo málo sme sa ale predsa len dozvedeli. Obe štúdiá (Marvel a Sony) totiž aktuálne jednajú s hercom Jakeom Gyllenhaalom, ktorý by podla všetkého mohol do filmu vniesť trošku tej mystérie. Áno, hádate správne! Jake Gyllenhaal totiž rokuje o postave menom Mysterio! Jeden z najklasickejších Spider-Manových záporákov (prvý výskyt v The Amazing Spider-Man #13 z roku 1964) či člen prvého zoskupenia tímu zlosynov s názvom Sinister Six. Táto postava, občianskym menom Quentin Beck, však neoplýva žiadnou nadľudskou schopnosťou, no naopak je expertom v tvorení špecialnych trikových efektov, rôznych ilúzií, je tiež majstrom v hypnóze, amatérskym chemikom a fachá aj do robotiky. Čiže môžeme povedať, že lacný kúzelník a šarlatán, aj keď Old Man Logan by určite nesúhlasil.

(zdroj: marvel.com)

Samozrejme, tešiť nás môže tak výber herca, ako aj výber záporáka (ak bude jediný), pretože Marvel sa dušoval, že prinesie takých záporákov, po ktorých nesiahol ani Raimi ani Webb, čo zatiaľ plní na výbornú. Ostáva nám už len dúfať, že sa obe strany dohodnú tak, aby sme boli spokojní hlavne my (no a čo, buďme egoistickí).

Mimochodom, okrem potvrdeného návratu scenáristov a režiséra prvého dielu kolujú aj chýry o návrate Michaela Keatona! Otázkou ostáva, či sa vráti len ako Adrian Toomes alebo aj ako zlovestný Vulture.

(zdroj: www.hollywoodreporter.com)

Nepomenované pokračovanie Spider-Man: Homecoming ma premiéru už 5. júla 2019!

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
29 ⁄ 1 =