Ordinary Gods – Musí sa stať opäť bohom

The Luminary. The Prodigy. The Brute. The Trickster. The Innovator. Päť bohov z ríše presahujúcej našu vlastnú, päť vodcov vo „vojne nesmrteľných“. Prinajmenšom to tak bolo – predtým, ako boli uväznení, a poslaní na planétu, ktorá sa im stala väzením. Teraz sú prinútení k nekonečnému cyklu ľudskej smrti a následnej reinkarnácie.

Vydavateľstvo Image Comics ohlásilo novú sériu Ordinary Gods, ktorou nám Kyle Higgins (Mighty Morphin Power Rangers) a Felipe Watanabe (Flash) už v júli obohatia naše komiksové knižnice. Príbeh sleduje 22-ročného Christophera, ktorý má dvoch milujúcich rodičov a 12-ročnú sestru. Pracuje v obchode s farbami a navštevuje terapiu. Je jedným z piatich. Čo znamená, že aby zachránil každého, na kom mu záleží, bude sa musieť Christopher znovu spojiť so svojimi minulými životmi a urobiť nemožné: stať sa opäť bohom.

„Niekedy je myšlienka taká dobrá, že ju nemožno ignorovať. Aj keď sa spočiatku zdá byť nemožné to zvládnuť, opakovane sa k nej vraciaš a prinášaš so sebou nové životné skúsenosti a koncepty získané z iných projektov. A aj keď trvá desať rokov, kým ste pripravení na vydanie knihy, je to v poriadku. Pretože, ako to bude ukázané v Ordinary Gods, všetko sa deje pre nejaký dôvod,“ uviedol Higgins v tlačovej správe od Image Comics.

Ordinary Gods je ideálna séria pre fanúšikov komiksov The Old Guard (Greg Rucka a Leandro Fernándezs) a God Country (Donny Cates a Geoff Shaw). Každé číslo bude obsahovať naozaj ohromujúce obálky od rozličných umelcov, všetky s coloringom od Matta Wilsona, ktorý bol v roku 2017 ocenený Eisnerovou cenou.

(zdroj: Image)

Ordinary Gods #1 bude extra dlhé prvé číslo a v komiksových obchodoch a samozrejme aj na comis.sk bude dostupné v stredu 7. júla.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
8 ⁄ 2 =