Pád Asgardu, Thor bez kladiva a Hulk v aréne!

Ragnarok – koniec sveta, zánik bohov, posledná bitka mocností dobra a zla! Thor: Ragnarok je pre mnohých jedna z najočakávanejších komiksových snímok tohto roka. Tvorcovia nám neskutočne dlho tajili akékoľvek informácie o filme, a preto vznikal obrovský počet fanúšikovských špekulácií a teórií. Po potvrdení Hulka a ďalších zaujímavých hereckých hviezd začal okolo filmu ozajstný hype.

Konečne sme sa dočkali prvého teaser trailera, ktorý nám konečne dovolil nazrieť do toho, čo vo filme Thor: Ragnarok uvidíme. Film bude temný, akčný a humorný zároveň. Vyzerá to ako úplne iný Thor, než boli jeho dva predchádzajúce diely. Prvé, čo si vás všetkých v traileri získa, je úžasná Cate Blanchett v úlohe Heli – vládkyne podsvetia. Zničený Mjolnir, planéta Sakaar či Hulk v zbroji a to všetko s perfektnou hudbou od Led Zeppelin.

Film Thor: Ragnarok vstupuje do kín už 02. novembra 2017.

Zaujímavosť: V komiksovej predlohe vystupuje postava menom Ragnarok. Ide o robotického klona samotného Thora, ktorého vytvoril Tony Stark, Hank Pym a Reed Richards na pomoc počas Civil War.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
29 × 15 =