Pokémon Let’s Go! Pikachu/Eevee sa predstavuje!

Prvá Pokémon role-playing hra pre hybridnú konzolu Nintendo Switch ponesie názov Pokémon Let’s Go! a dočkáme sa hneď dvoch verzií. Jedna s podtitulom Pikachu a druhá s podtitulom Eevee. Hra bola predstavená počas live konferencie v Japonsku.

Obe verzie sú exkluzivitou a dočkať sa ich máme už tento rok v novembri. Príbeh nás zavedie späť do pôvodného regiónu s názvom Kanto, kde sa znova stretneme s prvou generáciou Pokémonov. Počas konferencie riaditeľ Junichi Masuda nazval hru akýmsi „remakeom“ pôvodnej hry z 1999, ktorá niesla názov Pokémon Yellow, akurát s next-gen prvkami. Tešiť sa totiž môžeme na mnohé pôvodné elementy ako Team Rocket, mestečko Pallet či rôzne charaktery známe z animovaného seriálu.

Viac-menej sa teda opäť vydáme na cestu k titulu majstra Pokémonov v kompletne novej grafike so starou známou 151 (obsahovať by mala aj rôzne varianty Pokémonov z verzií Sun a Moon) v pokédexe. Aké veľké rozdiely budú medzi verziami, zatiaľ nie je úplne známe, ale už teraz vieme, že podľa výberu verzie si vlastne vyberáme Pokémona, ktorý nás bude na cestách sprevádzať ako akýsi radca či sprievodca príbehom.

Na záver si treba ešte spomenúť, že mechaniky hry budú značne uľahčené, nakoľko oba tituly budú výrazne orientované na nových hráčov a rodiny. Preto Junichi Masuda priľúbil, že „hardcore“ hráči sa v roku 2019 dočkajú aj novej hry z hlavnej dejovej linky (nakoľko tu sa jedná o odbočku, ktorá nie je priamym pokračovaním Ultra Sun/Moon). A teraz už šup-šup na trailer!

 

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
23 × 9 =