Populárny pilot Poe Dameron vo vlastnej sérii

Tak ako sme avizovali v našom sumárnom článku zo sveta Star Wars, už budúci týždeň sa dočkáme novej série. Popri aktuálne vychádzajúcich sériách Star Wars a Darth Vader bude Poe Dameron už tretia Star Wars ongoing séria.

Ako už názov prezrádza, hlavnou postavou bude pilot Poe Dameron, ktorého sme spoznali vďaka udalostiam vo filme Star Wars: The Force Awakens. Komiks sa bude odohrávať pred udalosťami siedmej epizódy a budeme sledovať najlepšieho pilota galaxie ako sa spolu s generálom Leia Organa-ov, BB-8 a letkou X-Wingov vydá na super-tajnú misiu. Dosiahnuť úspech, ktorý môže byť kľúčom k záchrane galaxie, však môže byť veľmi komplikované, najmä ak máte v pätách First Order!

Scenárista Charles Soule (Lando, Obi-Wan and Anakin) a kreslič Phil Noto (Chewbacca) už predviedli v Star Wars vesmíre veľké veci a tak sú od tejto série veľmi veľké očakávania. Však aj samotná postava pilota Poe-a bola fanúšikmi prijatá veľmi pozitívne a jedinou chybou bolo, že vo filme nedostala viac priestoru. Ostáva teda veriť, že hlad po tejto postave komiks aspoň trochu uspokojí.

Ako bonus bude súčasťou tohto oversized čísla aj menší príbeh v hlavnej úlohe s robotom BB-8. O kresbu a scenár sa postará Chris Eliopoulos (Hawkeye) a na 8-mich stranách sa nám bude snažiť o niečo viac predstaviť tohto populárneho droida v jeho vlastnom dobrodružstve.

Dátum vydania je 6. apríl 2016.

 

(zdroj:comicbookresources.com)

Ak ste si túto sériu ešte neobjednali, kontaktujte Komiksový raj!

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

 

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
16 ⁄ 8 =