Postapo LEGO svet a cesta do vesmíru

Lego svet sa premenil na animovaného Mad Maxa a v ošumelej, špinavej, nevrlej a nebezpečnej postapo krajine žiari ako stupídna hviezdička náš Emmet (ktorému sa dokonale hodí hlas Chrisa Pratta). Ani hrozné udalosti v závere posledného filmu a Taco Tuesday ho neprinútili zmeniť svoj pohľad na svet, veď prečo by aj – žije so svojou milovanou Lucy, ktorá ho chráni, ako sa takéhoto naivného človeka chrániť dá. Z lego vesmíru však prichádza nová hrozba s menom LEGO DUPLO® a unáša tých, na ktorých sa doteraz Emmet spoliehal. Pozbiera teda všetku svoju guráž a s rastlinkou sa vydáva na záchrannú misiu – myslím, že na odhadoch, ako to celé môže dopadnúť, sa zhodneme už teraz.

Prvý Lego príbeh ľudia buď milujú, alebo nenávidia, no jedno mu musíte uznať – kopa skvelých nápadov, napr. všetko, čo na najpopulárnejšej stavebnici zbožňujeme, premietnuť do pohyblivých obrázkov a ešte sa tváriť, že je to prirodzené (šálka s kávou väčšia ako panáčikova hlava), to je jednoducho geniálne. Štvorčekovité a kockovité efekty boli v tom čase inovatívne a teraz v nás stále zanechávajú radosť malých detí. Proste hovorte si, čo chcete, ja sa teším!

The LEGO Movie 2: The Second Part, ako znie oficiálny názov, bude premiérovať 8. februára 2019. 

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách. A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Eva "Efken" Piarová

"Nolite te bastardes carborundorum."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
23 × 26 =