POTVRDENÉ: Peter Parker mal cameo už v Iron Man 2!

Premiéra filmu Spider-Man: Homecoing sa nezadržateľne blíži, a tak sa bude objavovať stále viac a viac noviniek. Tá dnešná nie je ani tak novinka, ako skôr zaujímavý fakt. Postava Petra Parkera sa stala súčasťou MCU (Marvel Cinematic Universe) počas filmu Captain America: Civil War. V rozhovore s Tonym Starkom prezradil, že superschopnosťami disponuje nejaký ten rok. Lenže, čo ak sa postava v MCU objavila omnoho skôr? A viete, že áno? A to dokonca hneď v treťom filme MCU s názvom Iron Man 2!

Teraz pravdepodobne predpokladáte, že na internet ušla scéna z pripravovanej snímky Homecoming, ktorá ukazuje Petra Parkera počas udalosti Iron Man 2. Omyl! Tá scéna bola totiž v samotnom filme a pozerali sme na ňu zakaždým, keď sme si druhý diel sledovali. Ste prekvapení? Teraz si hovoríte, že je to zrejme hlúpy vtip. Nie, nie je.

Happy Hogan, Tony Stark a Peter Parker (zdroj: Spider-Man Homecoming)

Oficiálne nám to potvrdil nový predstaviteľ Spider-Mana, herec Tom Holland, a to pre portál Huffingtonpost.com. Holland bol totiž spovedaný ohľadom populárnej teórie o skoršej účasti Spider-Mana v MCU. Ak by sme parafrázovali jeho vyjadrenie, znelo by nasledovne:

Áno, dnes to môžem konečne potvrdiť. Vychádzam z rozhovoru, ktorý som mal pred pár minútami s Kevinom Feigem. Možno som práve prezradil ohromne starý spoiler, ale teraz to už je vonku. Je to cool. Milujem predstavu toho, že Peter Parker bol súčasťou univerza od jeho samotného začiatku.

Teraz pravdepodobne lovíte v pamäti scénu, kde sa Peter Parker objavil. Mohol by som byť natoľko zlý a dať vám za úlohu si film Iron Man 2 pozrieť a scénu nájsť. Lenže, som charakter a video s danou scénou vám sem priložím. Nech sa páči!

Jasné, že ste ho nespoznali, keď mal na hlave masku. No a teraz trošku počtov či faktov, ktoré túto skutočnosť potvrdia. Peter Parker má vo filme Captain America: Civil War len 16 rokov a ak odrátame 6 rokov a vrátime sa do roku 2010, tak 10-ročný chlapec vo filme Iron Man 2 môže byť bez akýchkoľvek problémov Peter Parker. Jáj a skoro by som zabudol, scéna sa odohráva v Queens-e, v mestskej časti New Yorku z ktorej Peter pochádza. BAM!

Snímka Spider-Man: Homecoming ma premiéru už 6. 7. 2017!

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
29 − 13 =