Poznáme adepta na otca Star Lorda! – UPDATE

UPDATE (18.02.2016): Dnes bolo oficiálne potvrdené, že otca Star Lorda stvárni herec Kurt Russell. Nestvárni však toho otca, ktorého poznáme z komiksov. Čiže o postave vieme len to, že nebude človek. Vaše tipy?

PÔVODNÝ ČLÁNOK (21.12.2015): Kto je otcom Star Lorda (who?)? Záhada, ktorá trápi nejedného fanúšika MCU. Ďalšou otázkou je, kto postavu Star Lordovho otca stvárni?

Objavila sa správa, že do hľadáčika niekoho z Marvelu padol herec Kurt Russell! S touto správou došiel webový portál The Wrap. Ten uvádza, že Kurt Russell je voľbou samotného režiséra snímky Guardians of the Galaxy, Jamesa Gunna!

kurt_russell_ew.com
Kurt Russel (zdroj: www.ew.com)

Herec Kurt Russell ma za sebou pomerne nabitý rok. Zahral si v snímke Rýchlo a zbesilo 7 a uvidíme ho aj v chystanej novinke Quentina Tarantina s názvom The Hateful Eight (Osem hrozných). Marvel sa zatiaľ k tejto správe oficiálne nevyjadril a dokonca ani nedošlo k oficiálnemu stretnutiu. Povráva sa však, že k jednaniu medzi hercom a štúdiom príde čoskoro.

Aký je váš názor? Je Kurt Russell tým správnym hercom do pokračovania hviezdnej opery? Čo myslíte, bude fungovať chémia medzi Kurt Russellom a predstaviteľom Star Lorda, Chrisom Prattom?

(zdroj: wrap.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
2 + 22 =