Poznáme budúcnosť Spider-Mana v MCU!

Dohoda medzi SonyMarvelom. Spider-Man súčasťou MCU. Vzájomne požičiavanie postav vo svojich filmoch. Kreatívny dozor Marvelu nad filmami od Sony. Všetky tieto informácie poznáme a sme s nimi oboznámení. Vedeli ste, čo ešte obsahovala dohoda medzi SonyMarvelom?

Ďalším bodom dohody bol animovaný film v réžii Sony. Áno! Priateľský sused Spider-Man sa nám predstaví aj v animovanom filme. Film bol pôvodne avizovaný na leto 2018. Konečný dátum, však bol stanovený na 21. 12. 2018. Konšpirovať, o čom animovaný film bude, by bolo na teraz veľmi odvážne. Predbežne však vieme, že animovaný film bude koexistovať s príbehmi, v ktorých sa Peter Parker objaví práve v podaní Toma Hollanda. Môžeme teda očakávať, že bude súčasťou MCU?

Ja osobne sa veľmi teším. Myslím si, že animované superhrdinské filmy majú väčší potenciál ako filmy hrané. Minimálne tieto snímky nie sú až tak obmedzované rozpočtom. Stačí sa pozrieť na konkurenčné DC, ktoré to s animovanými filmami naozaj vie. Každým rokom na nás chrlí nové a nové animované snímky.

No a čo sa týka Spider-Mana a jeho fanúšikov, tí sa majú naozaj načo tešiť. V najbližších rokoch dostanú Spider-Mana požehnane. Prvýkrát v Captain America: Civil War, ktorý uvidíme 6.5.2016. Hovorí sa aj o účasti v snímke Doctor Strange, ktorú uvidíme 4.11.2016. Potom nasleduje samostatný Spider-Man hraný film od SonyMarvelu, ktorý uvidíme 28.7.2017. No a nakoniec už spomínaný animovaný film v roku 2018. Pevne však verím, že to nebude všetko.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

(zdroj: comicbook.com)

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
26 − 15 =