Poznáme pravdu o Red Hulkovi v Civil War!

Herecké obsadenie filmu Captain America: Civil War, sa postupne rozrastalo do pomerne veľkých rozmerov. Po obsadení Williama Hurta, internet zaplnili teórie, že v Civil War uvidíme Red Hulka!

Herec William Hurt stvárňuje postavu generála „Thunderbolt“ Rossa, ktorého už poznáme z filmu The Incredible Hulk. V komiksoch sa generál Ross naozaj stáva Red Hulkom. Aká je však možnosť, že sa niečoho podobného dočkáme v Civil War? Samotný režisér Anthony Russo, bol konfrontovaný presne takouto otázkou.

general_ross_hulk_civil_war
generál Ross (zdroj: geektyrant.com)

Prezradil, že účasť generála Rossa je v Civil War veľmi významná. Jedná sa o charakter, ktorý v The Incredible Hulk nemal ten správny prístup. Teraz však dostal šancu, to veľmi kultivovane zmeniť. Charakter sa vraj od svojho posledného filmu veľmi zmenil. Je múdrejší, skúsenejší a viac politickejší. Russo podotkol, že generál Ross nikdy nebol fanúšikom superhrdinov a naďalej sú preňho tŕňom v oku. Máme teda očakávať omnoho strategickejší prístup  a oveľa horšieho a politický mocnejšieho oponenta, akým bol vo filme The Incredible Hulk.

Nakoniec dodal, že v Marveli je vždy veľká možnosť vidieť čokoľvek, ale úprimne, Red Hulka v snímke Captain America: Civil War neuvidíme!!!

Takže tak. Bratia Russovci nás trošku sklamali. Vieme, že v snímke neuvidíme Hulka (toho zeleného) a teraz už vieme, že neuvidíme ani Red Hulka. Čo dodať? Snáď klamali! Dozvieme sa to už 6.5.2016, kedy snímka vstupuje do kín!

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

(zdroj: comicbook.com/geektyrant.com/sa na)

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

3 thoughts on “Poznáme pravdu o Red Hulkovi v Civil War!

 • 13. januára 2016 at 8:22
  Permalink

  V Civil war by uz na Red hulka nebol dostatok priestoru. Uz teraz si viem len tazko predstavit ze v jednom filme, kde je take kvantum postav, bude cela zapletka a rozuzlenie konfliktu Capa a Tonyho plus zapletka s hlavny zaporakom. Tym ze vratili na platno generala si podla mna len robia podu pre Red hulka v nejakom dalsom filme. Kde bude mat plnohodnotny priestor.

  Reply
  • 13. januára 2016 at 9:41
   Permalink

   Ďakujem za tvoju reakciu. Postáv je v snímke naozaj veľmi veľa, človek ma pocit, že dostane Avangers 2,5 😀 Mimochodom, tvoja teória o neskoršom použití Red Hulka nemusí byť vôbec zlá, nechajme sa prekvapiť. 🙂

   Reply
   • 13. januára 2016 at 9:56
    Permalink

    Viem si predstavit aj samostatny film Red hulk, kde by dal na frak kazdemu superhrdinovi, kedze ich nema v laske

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
3 − 1 =