Poznáme režiséra snímky Black Panther!

Všetci dobre poznáme spôsob, akým Marvel odhaľuje informácie o svojich snímkach. Postupne a pomaly. Názov? Black Panther! Predstaviteľ? Chadwick Boseman! A teraz už poznáme aj režiséra.

Režisér snímky Black Panther, ktorá do kín vstupuje 16.02.2018, bude Ryan Coogler. Mladý, avšak ambiciózny režisér, má na svojom konte len dve snímky, Ryan Coogler (2013) a aktuálnu kino novinku Creed (2015). Obe sa stretli s veľkým úspechom.

Dve snímky, dva úspechy. Percentuálne ide o dobrú voľbu. Pamätáte sa však, ako to bolo s Joshom Trankom? Všetkých nás dostal snímkou Kronika (Chronicle, 2012). Lenže ako to potom dopadlo s novými Fantastic Four (2015)?

Mladý režisér je voľba 50:50. Na jednej strane, tu sú nové nápady, nové spôsoby a nové štýly. Na druhu stranu, nie každý ustojí tlak, či už zo strany štúdia alebo fanúšikov, ktorý je pri takýchto veľkých snímkach úplne bežný. Uvidíme, a teším sa! Mimochodom, Black Panther sa prvýkrát objaví už v Captain America: Civil War (Ale to asi viete. Ja len tak aby sa nepovedalo….).

civil_war_trailer05
Black Panther (zdroj: trailer Captain America Civil War)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

(zdroj: comicbook.com)

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
6 + 15 =