Predator: Lov sa môže začať!

Prvý trailer na film Predátor, ktorý sme videli približne pred mesiacom, vyzeral veľmi zle. S hrôzou som sa vtedy pozeral na niečo, čo malo priam rodinný charakter. Samé deti, kopa motívov, ktoré k Predátorovi veľmi nesedia, a aj celkové vyznenie spláchli nádeje dychtivých fanúšikov rovno do odpadu. Ďalší trailer však vyzerá už oveľa nádejnejšie. Zbavil sa detí a servíruje nám plnohodnotný lov, ako to bolo v legendárnych filmoch s Arnoldom Schwarzeneggerom a Dannym Gloverom. Jediné, čoho sa trochu bojím, je ten mutant v závere. Rôznych hybridov sme tu už mali a všetci vieme, ako to dopadlo.

O réžiu sa postará Shane Black, ktorý túto tému pozná veľmi dobre, keďže si zahral v prvom Predátorovi z roku 1987 postavu Hawkinsa. Ako režisér stál napríklad aj za filmom Iron Man 3 (2013). Z hereckého ansábla určite stojí za zmienku Boyd Holbrook, ktorého sme videli vo filme Logan, prípadne Olivia Munn, ktorá si v X-Men: Apocalypse zahrala Psylocke.

Premiéra je naplánovaná na 13. septembra 2018.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách. A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
20 × 25 =