Predstaviteľka Captain Marvel oficiálne potvrdená!

Captain Marvel, občianským menom Carol Denvers, v minulosti známa aj ako Miss Marvel (aktuálne toto meno nosí mladá Pakistanka). Z polovice človek, z polovice Kree. Superhrdinka s bohatou kariérnou minulosťou. Major v americkom letectve, agentka CIA, pracovníčka NASA, či špiónka pracujúca s Wolverinom. Boj s alkoholizmom, vlastnou identitou, ako aj s rodovou rovnosťou. Tým všetkým si sympatická blondína prešla vo svojej komiksovej predlohe.

Už pri ohlásení Marvelom sa stala prvým superhrdinským filmom MCU, v ktorom je ústrednou postavou žena. Preto bola na mieste otázka, ktorá herečka stvárni túto ikonickú komiksovú superhrdinku? Za obdobie od ohlásenia filmu až po tohtoročný Comic Con v San Diegu sa objavilo viacero špekulácií o obsadení. Aktuálne sme však dostali oficiálne potvrdené, kto Captain Marvel stvárni. Bude ňou herečka Brie Larson, ktorú môžeme poznať z komédie 21 Jump Street (2012) či z drám akými sú The Spectacular Now (2013), Gambler (2014), Room (2015). V budúcnosti ju okrem snímky Captain Marvel (2019) uvidíme aj vo filme Kong: Skull Island (2017).

Priznám sa, že mojimi favoritkami boli Katheryn Winnick známa zo seriálu Vikings a úžasná Emily Blunt, ktorú som si zamiloval v snímke Edge of Tomorrow (2014). Práve pre tieto dva naozaj krásne „dôvody“ nemôžem povedať, že som s výberom herečky úplne spokojný. Ako sa Brie Larson nakoniec popasuje s rolou Captain Marvel uvidíme až v roku 2019 v rovnomennej snímke a potom aj v Avengers: Infinity War!

Brie Larson Captain Marvel
Brie Larson, predstaviteľka Captain Marvel (zdroj: Vogue.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
22 ⁄ 11 =