Predstavujeme: Roland Oravský – V tieni Zeme

Vydavateľstvo Artis Omnis nám v pravidelných dávkach servíruje kvalitné knihy tuzemských autorov. Tentoraz máme možnosť nazrieť do vesmírneho dobrodružstva Rolanda Oravského s názvom V tieni Zeme, čo je jeho druhý vydaný titul. Krstiť sa bude v sobotu 22. 9. na Comics Salone 2018 o 18.00, takže sa k nej dostanete buď na mieste, alebo si ju môžete zakúpiť napríklad vo Funtastiku v predstihu a prísť s ňou po podpis.

 

Kedy sa skončí séria záhadných úmrtí?

 

Niektoré tajomstvá je lepšie neprebúdzať.

Raketoplán s bežným nákladom na kolonizovanú planétu sa náhle odmlčí a nedarí sa s ním nadviazať spojenie. Počítačový systém ho automaticky nasmeruje späť na medzinárodnú stanicu, umiestnenú na Mesiaci. Celú záležitosť preberajú dvaja vyšetrovatelia zo Zeme, no namiesto štandardne očakávaných záverov zistia šokujúce fakty. V hlbinách vesmíru došlo k strašným udalostiam, ktoré nevedia vysvetliť ani špičkoví vedci. Vyšetrovací tím je v slepej uličke. Zlo sa začne šíriť, akoby nestačilo, že Európe hrozí nová vojna. Narastá panika a hlavný vyšetrovateľ stráca akúkoľvek istotu. Pohráva sa s ním vlastná myseľ alebo je naozaj svedkom niečoho, čo je mimo ľudského chápania? Dokáže ešte zabrániť ďalším obetiam?

Podrobné informácie o knihe:

 • Jazyk: slovenský
 • Rozmer: 130 x 200 mm
 • Väzba: pevná s prebalom
 • Počet strán: 176
 • ISBN: 978-80-8201-020-9
 • MOC: 11,90 €

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Eva "Efken" Piarová

"Nolite te bastardes carborundorum."

  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  Solve : *
  20 + 27 =