Prekabáti nás Jumanji nakoniec?

Pred nejakým časom sme v článku vyjadrili veľkú (naozaj veľkú) skepsu (až rozhorčenie) nad pripravovaným filmom Jumanji: Vitajte v džungli, ktorý má byť sequelom klasického filmu z 90. rokov v hlavnej úlohe s Robinom Williamsom, na ktorý má väčšina z nás len tie najlepšie spomienky. Zdá sa, veľmi dúfame, že sme sa nakoniec mohli mýliť. Prvé ohlasy tej hŕstky ľudí, ktorí už film videli na špeciálnej premiére pre novinárov na Havaji – zákulisné informácie z tohto eventu, ktorý prebieha práve v týchto dňoch, môžete na sociálnych sieťach sledovať pod hashtagom #welcometothejunket – sú nadšené. Áno, naozaj nadšené. Môže byť napokon z nového Jumanji dobrý film? 

Prví diváci/novinári/recenzenti Jumanji hovoria, že je to neskutočne zábavný, bystrý dobrodružný rodinný film. Najviac pozornosti podľa ich slov strháva, samozrejme, Dwayne „The Rock“ Johnson, no vyzdvihujú najmä neskutočne dobre fungujúcu chémiu medzi ním, Jackom Blackom a Kevinom Hartom. Oceňujú Blackovo stvárnenie tínedžerky a volajú po udeleniach Oscarov. Čo nás však zahrialo pri srdci najviac, sú tvrdenia, že sa filmu poradilo, tak ako to chcel The Rock, vzdať hold Robinovi Williamsovi, pričom sa však vôbec nesnažil o napodobnenie originálu alebo o násilnú príslušnosť k nemu. Priznám sa, na mňa zatiaľ tieto slová pôsobia prehnane a nebudem sa na ne spoliehať, spomeňme si, rovnako reagovali prví diváci na Justice Leauge a ako to dopadlo. Veľmi rada sa však nechám presvedčiť o opaku.

 

Možno tak popri Star Wars dostaneme ešte jeden malý vianočný darček – Jumanji nám do slovenských kín prinesie Itafilm 21. 12. 2017.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Eva "Efken" Piarová

"Nolite te bastardes carborundorum."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
28 − 21 =