Premiéra Shadow and Bone sa blíži!

Blíži sa premiéra seriálu Shadow and Bone podľa knižnej predlohy Leigh Bardugo. V novom traileri nám tvorcovia ukázali ďalšie dynamické zábery. Vidíme, ako sa prejaví jedinečná sila, ktorá drieme v Aline (Jessie Mei Li). Je Grišou, ktorá ovláda slnečné svetlo – je Svetlana.

Pre krajinu Ravka prináša nádej na zničenie Trhliny, ktorá znemožňuje obchod. A práve Svetlana by mala byť tou, ktorá ju dokáže zničiť. Na to však bude potrebovať omnoho viac sily, než má. Získať silu a ovládnuť ju jej pomôže Temnan (Ben Barnes), Svetlanin protiklad ovládajúci tmu a tiene. Okrem scén z Tieňu kostí vidíme aj niekoľko záberov odkazujúcich na Vraniu šestku – skupina talentovaných zlodejov, ktorá prijme ponuku na takmer nemožnú lúpež…

Producent Eric Heisserer a 21 Laps Entertainment v seriáli prinášajú dej prvej časti knižnej trilógie Griša – Tieň kostí (Shadow and Bone) a dilógiu Vrania šestka.

Premiéra je naplánovaná na 23. 4. 2021

 

Janka Casion Kolenová

K fantasy literatúre, ktorá tvorí srdce môjho čitateľského života, ma priviedli výborné knihy zo série Harry Potter a Pán prsteňov. Rada čítam fantasy a sci-fi. Nepohrdnem však ani dobrou detektívkou či trilerom a ani historická téma mi neprekáža, ak ma kniha zaujme. Z histórie mám najradšej templárov, križiacke výpravy či grécku mytológiu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
28 − 25 =