Príde Zázrak na Slovensko?

Pri pokuse odčerpať pomocou modernej technológie tajomnú energiu z prastarého golema prišlo k nehode. Mladý študent David Daneš, ktorý sa k incidentu priplietol, bol pri explózii vystavený neznámemu žiareniu, ktoré mu dalo nečakané schopnosti. Síce len pomaly zisťuje ako vlastne fungujú, ale využiť ich chce na boj za právo a poriadok. Tak vznikol nový superhrdina: Zázrak!

To, na čo v našich končinách ešte nikto nenašiel odvahu, sa stalo v Českej republike realitou. Iba pred pár dňami tam začal vychádzať nový superhrdinský mesačník Zázrak. Skvelý je najmä fakt, že pôjde o českého superhrdinu a reálie, v ktorých sa bude jeho príbeh odohrávať, budú tiež české.

O scenár sa postaral Petr Macek, kresliť bude Petr Kopl. Obaja tento utorok v Prahe pokrstili prvé číslo. Krstným otcom bol český režisér Václav Vorlíček.

Otázkou ostáva, či sa Zázraku dočkáme aj na Slovensku. Podľa neoficiálnych informácií, by sme sa ho mali dočkať s mesačným oneskorením, aj keď otázna ešte ostáva distribúcia. Hovorí sa údajne o distribúcii len v Bratislave. Dúfajme, že sa to nakoniec vyrieši tak, aby bol dostupný pre celé Slovensko.

ZázrakPage001(zdroj: blesk.cz)

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
24 + 11 =