Priletel k nám nový Dumbo

Počas posledných rokov filmový svet ovládli live-action adaptácie známych rozprávok, no čo sa stane, keď to do rúk vezme sám Tim Burton a zmiešame to s Disneym? Priletí Dumbo! Dostali sme trailer, ktorý nám povedal veľa o tom, že tento film môže byť naozaj výnimočný.

Bývalá cirkusová hviezda Colin Farrell Holt sa vracia z vojny (čo človeka, samozrejme, značne poznačí) pod šapitó a je najatý v o prežitie bojujúcom cirkuse, aby sa staral o neobyčajného slona s obrovskými ušami, ktorý, okrem toho, že je rozkošný, v sebe skrýva omnoho viac. A prídu na to práve Holtove deti. Už teraz je jasné, že to bude hraná rozprávka natočená Burtonovou optikou, krásne, no do šera zahalené zábery o tom jasne hovoria. Myslím, že sa môžeme tešiť na záplavu emócií a rodinný, no temnejšie vyrozprávaný príbeh. Hviezdne mená ako Eva Green, Danny deVito alebo Michael Keaton sú už len čerešničkou na torte.

Na Dumba sa môžeme tešiť 29. marca 2019.

 
Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Eva "Efken" Piarová

"Nolite te bastardes carborundorum."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
5 + 26 =