Punisher sa hlási o slovo a hovorí o svojich démonoch

Všetci sa zhodneme na tom, že seriály od Netflixu sú na vysokej úrovni. No napriek prísloviu „jednooký medzi slepými“, práve ten slepý prevyšuje kvalitou všetkých ostatných. Obzvlášť druhá séria seriálu Daredevil patrí medzi najväčšie klenoty Marvel seriálov na Netflixe. Okrem návratu úžasného Kingpina či sexy Elektry si nás seriál získal aj perfektným stvárnením Punishera v podaní herca Jona Bernthala.

Nie je preto žiadnym prekvapením, že sa Punisher dočká vlastného seriálu. Režisér Stephen Surjik hovorí o seriály ako o dráme pre dospelých. Zároveň by mala byť Punisherova séria úplne odlišná od predchádzajúcich Marvel seriálov. Podľa trailera to vyzerá tak, že sa skutočne dočkáme brutálnej a neľútostnej akcie. Dej bude zasadený v prítomnosti, ale mali by sme sa dočkať aj vojnových flashbackov. Okrem tráum, ktorými Frank Castle trpí, ho určite potrápi aj jeho bývalý kamarát a hlavný záporak Billy Russo a.k.a. Jigsaw, ktorého som už mohli vidieť v celovečernom filme Punisher: War Zone z roku 2008.

Dátum seriálu Marvel’s The Punisher zatiaľ nebol stanovený.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
19 + 15 =