Rachel McAdams si vo filme Doctor Strange zahrá Night Nurse

Už keď bola Rachel McAdams obsadená do filmu Doctor Strange, objavili sa špekulácie či stvárni postavu menom Clea alebo Night Nurse.  Internetový portál LatinoReview.com tvrdí, že herečka bude hrať práve postavu Night Nurse!

Clea je v komiksoch dcéra princa menom Orino, ktorý je legitímnym nástupcom na trón v temnej dimenzií (Dark Dimension). Jej matkou je Umar, a tým pádom jej strýko je samotný Dormammu! Neskôr sa stane manželkou Doctora Strangea.

Night Nurse a.k.a. Linda Carter je v komiksoch zdravotná sestra, ktorá po skúsenostiach so superhrdinami založila malú súkromnú kliniku schovanú v Manhattane. Na tejto tajnej klinike poskytuje zdravotnú starostlivosť  takmer celej komunite superhrdinov. Udržuje veľmi úzku spoluprácu s množstvom superhdinov, menovite napríklad: DaredevilCaptain America. Potom ako pomohla Strangeovi v komikse „The Oath“ („Prísaha“ – v SR vyšlo v rámci UKK) začali spolu tvoriť pár.

Clea, Night Nurse, Dormammu, Night Nurse 2
Clea, Night Nurse aka Linda Carter , Dormammu, Night Nurse aka Christine Palmer ( zdroj: Marvel.com)

V komiksoch sa však neobjavuje len jedna verzia postavy Night Nurse!! Správa tvrdí, že Marvel siahol po menej známej verzií postavy Night Nurse menom Christine Palmer. Tento fakt je minimálne zarážajúci.

Meno Night Nurse sa skloňovalo už v minulosti. Konkrétne v spojení s herečkou Rosario Dawson. Ide o herečku, ktorá stvárnila postavu Claire Temple v seriáli Daredevil od NETFLIXu. Tým, že bola v seriáli sestričkou a zároveň sa starala o zraneného Daredevila, mala veľmi mnoho spoločného so známejšou verziou Night Nursekomiksovej predlohy.

rosario-dawson-daredevil
Rosario Dawson v roli Claire Temple (zdroj: Marvel.com)

Ako som už spomínal, fakt, že Marvel siahne po menej známej verzií svojej postavy je zvláštne. Keby to spravil v seriáli, dá sa to pochopiť. Prečo sa však obmedzovať na veľkom plátne?

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
28 − 15 =