Ralph sa tentoraz pustí do internetu

Ralphovi sa skoro podarilo rozbiť celú hru, no priateľstvo s malou Vanellope ho zachránilo a my sme sa na konci filmu Wreck it, Ralph (Ralph, rozbi to) dočkali happy endu. Táto nesúrodá dvojica má však v pláne ďalšie a oveľa megalomanskejšie dobrodružstvo – vydajú sa do internetu! Keď pán Litwak, majiteľ arkádoviek, pripojí hry do siete, naši hrdinovia sa nadpozemskou rýchlosťou dostávajú do sveta, ktorý nemá hranice. Disney tu spája ohromné množstvo odkazov na najznámejšie internetové fenomény, nechýba malé self-PR (Oh my Disney), preto sa môžeme tešiť na objavovanie, vtipné referencie, búranie 4. steny a kolíziu (alebo crossover?) tých najrôznejších univerz. Trailer aj teaser naznačujú, že nám Ralph môže poskytnúť kvalitný a zábavný animovaný čas.

Ralph breaks the Internet: Wreck it Ralph 2 (Ralph búra internet) má premiéru naplánovanú na klasický disneyovský releasový čas – Vďakyvzdanie – 21. novembra 2018. Bude sa však nachádzať v obklopení slušnej konkurencie (napr. Fantastické tvory 2), preto uvidíme, ako sa mu bude dariť a či ten internet nakoniec naozaj rozbije.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách. A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

 

Eva "Efken" Piarová

"Nolite te bastardes carborundorum."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
5 × 6 =