Ryan Reynolds: Deadpoolom navždy!

Prvé zverejnené reakcie na Deadpoola sú výborné. Snímke svedčí R-kový rating a ľudia, ktorý ho už videli potvrdili, že Deadpool je zvrátený, tým správnym spôsobom. Nás však v dnešnej novinke zaujíma jeho predstaviteľ, herec Ryan Reynolds.

Ryan Reynolds sa nikdy nevyhýbal filmom s komiksovou predlohou. Dôkazom sú snímky RIPD (2013), Blade: Trinity (2004), Green Lantern (2011) a jeho prvé stvárnenie Deadpoola v snímke X-Men Origins: Wolverine (2009). Myslím, že sa zhodneme, že väčšina jeho komiksových úloh nestála za reč. Teraz, keď však dostal možnosť na reparát, potvrdil, že už nemá záujem o žiadnu inú rolu z tohto žánru.

Pre portál IGN prezradil, že žiadny iný charakter si netúžil opätovne zahrať, tak ako Deadpoola. Dokonca by ho chcel hrať po zvyšok svojho života – vraj by to mohlo byť zábavne! Padla však aj otázka, či by si zopakoval úlohu Green Lantera (DC fanúšikom, teraz stiahlo žalúdok)? Ryan Reynolds nás však ubezpečil, že nemá v pláne sa k tejto úlohe vracať. Chvalabohu!

Čo dodať? Mne sa už naozaj neskutočne ťažko píše o Deadpoolovi, som naozaj veľmi vyhypeovaný na premiéru a pevne verím, že nie som jediný. Takže, tento týždeň vážení, tento týždeň!

(zdroj: comicbook.com/ign.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
26 + 4 =