Ryan Reynolds na tému Cable a X-Force

20th Century Fox umožnilo prvým fanúšikom zhliadnuť snímku Deadpool. Premietanie filmu sa konalo v New YorkuLos Angeles. Okrem neskutočne pozitívnych reakcií sme sa dozvedeli, že v kine si máme počkať na koniec titulkov, čaká nás totiž po-titulková scéna. Lenže to nie je všetko!

Ryan Reynolds, ktorý sa zúčastnil premiéry v New Yorku, bol podľa zúčastnených vo veľmi dobrej nálade, čo možno napomohlo k tomu, že prezradil pár zaujímavých faktov! Po skončení premietania (a naozaj dlhom standing ovation) nasledovali otázky fanúšikov. Niektoré otázky boli na adresu vývoja filmu, konkrétnych scén a budúceho pokračovania. Na otázku, že ktorú postavu si priali mať vo filme, odpovedal Ryan Reynolds podobne ako režisér snímky. Veľmi túžili aby sa vo filme objavil Taskmaster, žiaľ práva na postavu patria MarveluFox ho teda nemohol použiť.

taskmaster_vs_deadpool
Taskmaster vs Deadpool (Cable & Deadpool #36) (zdroj: marvel.com)

V momente keď však začal hovoriť o ďalších projektoch, z publika sa ozvalo hlasné „Sequel“ a následne nato „Deadpool and Cable“. Reynolds zareagoval veľmi prekvapivo. Pochválil reakciu a potvrdil, že už dlhšiu dobu hovoria na tému CableDeadpool. Ukázalo sa teda, že staršie zvesti Tima Millera, režiséra snímky Deadpool sú pravdivé!

Reynolds sa tiež vyjadroval na rating filmu Deadpool. Podľa neho je čas, dať viac priestoru „R-kovým“ superhrdinským filmom. Existuje obrovské množstvo hrdinov, ktorý si „R-kové“ filmy zaslúžia a nenaráža tým len na sólovky ale aj tímovky. V odseku vyššie, sme praktický potvrdili, že v pokračovaní Deadpoola uvidíme Cablea. Avšak, na tému „R-kových“ tímoviek Reynolds povedal, že v prípade Deadpoola nemáme čakať „R-kovýchAvengers, ale naopak „R-kovýchX-Force (uuuuuha)!

DeadpolCable! Tímovka X-Force s ratingom R! Všetko to znie veľmi pekne, ale v súčasnej dobe si dovolím tvrdiť, že je to nereálne. Môže však nastať zmena! Mediálny úspech a vysoké tržby Deadpoola v kinách by mohli ovplyvniť názor, nejednej veľkej hlavy od FOX-u. Ako vnímate možnú realizáciu týchto filmov? A čo vravíte na viac superhrdinských filmov s ratingom R?

(zdroj: comicbook.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
11 × 11 =