Sabrina sa vracia na televízne obrazovky!

V piatok 26. októbra si pre nás Netflix chystá seriál Chilling Adventures of Sabrina na motívy rovnomenného komiksu. Je to tá istá Sabrina, ktorú si pamätáme z obrazoviek našich televízií zhruba spred 20 rokov a predsa iná! Temnejšia, hororovejšia a s výborným novým vizuálom. V hlavnej úlohe Kiernan Shipka (Mad Men). V úlohe tety Zeldy uvidíme Mirandu Otto, známu predovšetkým ako Éowyn z Pána Prsteňov.

Sabrina je mladá polčarodejnica (z otcovej strany čarodejnica, z matkinej obyčajný človek), ktorá je po tragickej smrti svojich rodičov vychovávaná svojimi dvoma tetami – Hildou a Zeldou. V deň svojich šestnástych narodenín má podstúpiť Temný krst, vďaka ktorému zasvätí svoje meno Satanovi a stane sa plnohodnotnou čarodejnicou. Má to ale jeden háčik – bude musieť zabudnúť na všetky stránky svojho smrteľného života. Školu, kamarátov, priateľa… Rozhodnutie to nie je ľahké, a pritom je pre Temného pána dôležitejšie, než by sa mohlo na prvý pohľad zdať.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách. A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

 

Tayshren

Kallor shrugged. ' I have walked this land when the T'lan Imass were but children. I have commanded armies a hundred thousand strong. I have spread the fire of my wrath across entire continents, and sat alone upon tall thrones. Do you grasp the meaning of this?' 'Yes,' said Caladan Brood. 'You never learn.'

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
25 × 11 =