Seriál Legion už pozná hlavného predstaviteľa!

Nedávno sme vás informovali o napredovaní dvoch nových seriálov z dielne štúdia FOX. Dnes si povieme ako sa jednému z nich rozrástlo obsadenie.

Hlavnú úlohu mutanta menom David Haller a.k.a. Legion si zahraje herec Dan Stevens, ktorého môžeme poznať zo snímok Hosť (The Guest, 2014), Noc v múzeu 3 (Night at the Museum: Secret of the Tomb, 2014) a seriálu Downton Abbey (2010-2015). O postave samotnej sme sa dozvedeli, že pôjde o strašidelného muža, hľadajúceho cestu k zdravému rozumu. Jeho „hľadanie“ ho vyčerpáva natoľko, až sa ocitne v bode kedy sa vzdáva. Všetko sa zmení v momente, kedy mu cestu skríži žena jeho snov. O tejto „žene snov“ sme sa však nič viac nedozvedeli.

Okrem Dana Stevensa sa obsadenie rozrástlo o pár ženských mien. Už dávnejšie sa hovorilo o herečke Rachel Keller, ktorú poznajú hlavne fanúšikovia britského seriálu Fargo (2015-). Novo oznámenou herečkou je Aubrey Plaza, ktorú sme len nedávno videli v snímke Dedo je lotor (Dirty Grandpa, 2016). Plaza si zahraje Lenny, sympatickú a optimisticky zotavujúcu sa narkomanku. Druhou novo oznámenou he Jean Smart, ktorá si tiež strihla rolu v pár častiach seriálu Fargo (2015-). Herecké obsadenie zo seriálu Fargo nie je žiadnym prekvapením, kedže showrunner seriálu Fargo, Noah Hawley je súčasný producent seriálu Legion.

herecke_obsadenie_serialu_legion
(zľava doprava: Dan Stevens, Rachel Keller, Aubrey Plaza, Jean Smart)

Rozrastaním hereckého obsadenia sa zvyšujú aj očakávania na seriál samotný. Veríme, že cesta ktorou sa FOX vydal je správna a snáď sa dočkáme aj nejakého filmovo-seriálového prepájania. Pilotná časť sa začína točiť už v marci.

Synopsa seriálu:

„Pilotný diel predstavuje príbeh mladíka Davida Hallera, ktorý zápasí s duševnou chorobou. David je už niekoľko rokov vonku z psychiatrickej liečebne a diagnóza, ktorá mu tam bola stanovená, je schizofrénia. Avšak po zvláštnom stretnutí so svojim bývalým spolupacientom je konfrontovaný s možnosťou, že hlasy ktoré počuje a vízie, ktoré vidí by mohli byť založené na realite!“

(zdroj: comicbookresources.com/comicbook.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
11 + 22 =