Seriálová nálož MCU mieri na Disney plus

Disney Investor Day 2020 zverejnil množstvo noviniek. Filmové univerzum bolo zhrnuté v samostatnom článku. Trailery na seriály The Falcon and the Winter Soldier, Loki, What If…? a Ms. Marvel nájdete tiež v samostatných článkoch. To však stále nebolo všetko a Kevin Feige odhalil aj úplne nové tituly, o ktorých doteraz nepadlo ani slovo.

Osudy Nicka Furyho a skrulla Talosa budeme sledovať v seriáli Secret Invasion. Úlohy si zopakujú Samuel L. Jackson a Ben Mendelsohn, ktorý si zahral Talosa v Captain Marvel. Seriál bude pravdepodobne vychádzať aj z komiksového eventu, ktorý sa venoval infiltrácii skrullov na najvyšších miestach. Niečo podobné by sa malo udiať aj v Marvel Cinematic Universe a vyšetrovať to budú práve Fury a Talos.

(zdroj: Marvel)

Vlastného seriálu sa dočká aj Riri Williams, ktorá je komiksovému svetu už pár rokov známa ako Ironheart. Táto mimoriadne inteligentná dievčina v istom období zaskočila za Tonyho Starka v úlohe Iron Mana a v úvode svojej „kariéry“ si dokonca zložila brnenie sama v garáži. Túto postavu si zahrá herečka Dominique Thorne, ktorá má za sebou zatiaľ iba úlohu vo filme If Beale Street Could Talk (2018).

(zdroj: Twitter)

Nočná mora Tonyho Starka bola, že sa jeho technológie dostanú do zlých rúk. A práve tomuto sa bude snažiť zabrániť Don Cheadle ako War Machine v ohlásenom seriáli Armor Wars.

(zdroj: Marvel)

Vcelku jasnú cieľovku bude mať séria krátkych príbehov v hlavnej úlohe s nesmierne populárnou Baby verziou Groota. Sľúbené sú aj nové a nevšedné postavy, ale všetkým je asi jasné, na kom to bude všetko postavené. A seriál sa bude volať, ako inak, I´Am Groot.

(zdroj: Marvel)

O seriáli She-Hulk sa už chvíľku vedelo, avšak okolo hlavnej predstaviteľky zelenej sesternice Brucea Bannera, bol chvíľku trochu zmätok. Objavili sa správy, že ňou bude Tatiana Maslany, ktorá však v istom období túto správu dementovala. Kevin Feige uzavrel všetky špekulácie vyhlásením, že Tatiana si She-Hulk definitívne zahrá. V seriáli sa môžeme tešiť aj na Marka Ruffala a Tima Rotha, ktorí sa opäť ukážu ako Bruce Banner a The Abomination.

Na záver tu máme ohlásenie Guardians of the Galaxy Holiday Special, ktorý napíše a zrežíruje James Gun. Jeho premiéra je naplánovaná na rok 2022.

(zdroj: Marvel)

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
16 − 2 =