Sherlock: štvrtá séria až v roku 2017! – UPDATE

UPDATE (28.10.2016): Štvrtej série seriálu Sherlock sa nakoniec dočkáme už v prvý januárový deň (01.01.2017)! Úvodná epizóda je nazvaná „The Six Thatchers“ a hovorí sa o nej ako o adaptácii príbehu s názvom „The Adventure of the Six Napoleons„.

sherlock_seria_4

Pôvodný článok (02.02.2016): Čakanie na štvrtú sériu seriálu Sherlock je nekonečné. Fanúšikov na chvíľu zasýtil špeciálny diel, odvysielaný začiatkom tohto roku. Teraz to však vyzerá, že hlad po novej sérii tak skoro neutíchne.

Paula Kreger prezidentka PBS (Public Broadcasting Service) prezradila, že aj keď práce na seriáli začnú v apríly, tak štvrtej série sa nedočkáme skôr ako v roku 2017! Kreger ozrejmila, že dôvodom je rastúca popularita predstaviteľa Sherlocka Holmesa, ktorým je britský herec Benedict Cumberbatch. Ten má podľa Pauli Kreger neskutočne nabitý program a tým je natáčanie seriálu sťažené.

Síce sme sa nedozvedeli dátum, ale aspoň vieme, že práce na štvrtej sérii začnú už v apríli a premiéry sa dočkáme niekedy budúci rok. Ak vám Benedict Cumberbatch chýba, tak tento rok ho môžete vidieť v snímke Doctor Strange. O seriály, ako aj o filme Doctor Strange vás budeme naďalej priebežne informovať, preto nás ostaňte sledovať!

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

(zdroj: comicbook.com)

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
15 + 7 =