Skvelé tričká s krátkym rukávom: Vyber si kreatívny dizajn

V jednoduchosti je krása

Prečo nevyskúšať obyčajné čierne tričko s nápisom „Skvelý chlapec“ alebo „Skvelé dievča“? V obyčajných dvoch slovách sa vlastne ukrýva všetko. No a samozrejme, tričko nemusíte kupovať iba sebe, môžete ním obdarovať aj svojich blízkych.

Vtipné a zaujímavé tričko, ktoré pobaví

Vtipné tričko, ktoré zároveň zloží kompliment vás určite poteší. Tričká s kreatívnym nápisom pochvália vaše prednosti. Môžete si vybrať hneď z niekoľkých zaujímavých kúskov „Ideály vraj neexistujú a napriek tomu nejako existujem“ alebo tričko „Neznášam byť sexy, ale som doktor, takže to inak nejde“.

Zaujímavé tričká, ktoré odkazujú na povolanie

Mnohí svoju prácu neberú iba ako obyčajné zamestnanie, vnímajú ju skôr ako poslanie. Žije niekto z vašich blízkych svojou prácou? V tom prípade mu darujte tričko, ktoré jeho lásku k práci podčiarkne.

Tričko podľa záľub

Je váš milý intenzívnym rybárom, miluje motorky alebo voľný čas venuje turistike? Nájdite preňho vhodný kúsok s citátom.

Dokonalý darček pre partnera

Chcete dať svetu najavo, že vy a vaša polovička tvoríte pár? Obdarujte ju tričkom alebo taškou s nápisom, ktorý jej nielen zalichotí, no taktiež povie okoliu, že už nie je voľná.

Zaujímavé tričká, ktoré odkazujú na povolanie

Nechcete pánske tričko? Máme riešenie

Nemusíte blízkym kupovať tričko. Môžete siahnuť aj po inom kreatívnom kúsku – napríklad po vankúši alebo šálke s výstižným nápisom. Šálku aj vankúš váš blízky môže používať dennodenne a vždy si pri tom na vás spomenie. Alternatívou k tričku je tiež mikina, ktorá vášho blízkeho udrží v teple.

Skvelé tričká s krátkym rukávom: Vyber si kreatívny dizajn

Vymyslite svoj vlastný dizajn

E-shop Tričkový.sk ponúka kreatívnym typom možnosť vymyslieť aj svoj vlastný citát, ktorý padne blízkej osobe ako uliaty. Navyše, ak prídete s niečím vlastným, nemusíte sa obávať, že by podobný kúsok už niekto vlastnil.

Čo hovoríte na 5 nápadov na pánske tričká? Našli ste dokonalý kúsok, ktorý by potešil vás alebo vášho blízkeho? Stačí sa odviazať, zapojiť trošku kreativity a určite siahnete po tom pravom tričku aj vy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
20 − 1 =