SlavCon opäť prinesie skvelé Workshopy!

Festival SlavCon sa začne už o pár dní a mnohí z vás majú určite tento prehľadný program všetkého podstatného prelezený od hora až dolu. My si dovolíme vypichnúť niektoré workshopy, ktoré nás zaujali.

 

Workshop stredovekých tancov
Nikoleta ‚Blu‘ Kovácsová a Róbert ‚Warden‘ Vallo

Máte radi tanec? Zaujíma vás život v stredoveku? Naozaj sa vám pozdáva kombinácia oboch? Tak to ste na správnom mieste! Na tomto workshope uvidíte ako sa asi zabávali ľudia na stredovekých tancovačkách! Dobrá nálada a aspoň trochu pohodlné oblečenie by nemali chýbať. 🙂
Telocvičňa – 14:30, sobota – 90 min.

Cyr wheel workshop
Andrej Chrček

Chceš skúsiť niečo nové? Adrenalín, zábava, pohyb, akrobacia, posilňovanie… skrátka všetko. Cyr wheel workshop je pre teba! Prídi sa točiť v kruhu! Cyr wheel je kovový kruh, väčšinou je jeho vnútorný priemer o 10 – 15 cm vačší ako výška človeka. V kruhu sa človek drží rukami a za pomoci prenášania váhy sa dokáže roztočiť, zvyšovať rýchlosť, predvádzať rôzne triky.
Telocvičňa – 12:00, sobota – 90 min.

Scalemaille, štrikujeme železo
Marcel „Ilirej“ Furucz, Pavol „Ejl-Warunix“ Chovan

Videli ste toho človeka s dračím chvostom? Monžno na festivale, možno v bare… nech ale vaša odpoveď bola akákoľvek, na tomto workshope vás naučíme vyrábať podobné okrášlujúce predmety. Materiály aj nástroje zabezpečujeme my (nemáme ich ale nekonečno) a bude aj možnosť si vaše výtvory odniesť (za cenu materiálu).
Klubovňa – 19:00, piatok – 120 min.

 

(zdroj: slavcon.sk)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
6 × 27 =