Solo: A Star Wars Story Teaser Trailer

Najnovší prírastok do Star Wars univerza to nemá ľahké. Najskôr sme tu mali vyhodenie režisérov Phila Lorda a Chrisa Millera, ktorých vízia sa údajne príliš rozchádzala s klasickým poňatím Star Wars. Následne sme tu mali tančeky ohľadom pretáčok, dotáčok, uniknutých materiálov, odloženej premiéry traileru a podobne. Skrátka nič, čo by aj najskalnejších fanúšikov napĺňalo niečím, čo by sa dalo nazvať istotou. Na prvé obrázky z filmu Solo sme si nakoniec museli počkať až do Super Bowlu, aby sme sa následne konečne dočkali plnohodnotného teaser traileru.

A ten nevyzerá úplne zle. Samozrejme, celé to bude stáť a padať na Aldenovi Ehrenreichovi, ktorého kasting veľká skupina fanúšikov preďalekej galaxie stále neprekusla. Musí sa ale nechať, že má pred sebou veľmi náročnú úlohu. Han Solo v podaní Harrisona Forda je neopakovateľný, a tak je otázne, či jeho mladej verzii diváci drzosť a švih uveria. Ak sa teda stále neviete rozhodnúť, či mladého Sola budete akceptovať, užite si Chewieho alebo Millenium Falcon. Premiéru si Solo: A Star Wars Story odbije 25. mája, a tak má Disney stále dosť času na to, aby nás presvedčil, že to bude dobrodružstvo, ktoré budeme chcieť vidieť.

 

 

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
11 × 29 =