Sony experimentuje! Trailer na Venoma bez Venoma!

Nie, toto sa nepodarilo. Ono to ani nie je zaujímavé. Od začiatku tvrdím, že samostatný film o Venomovi je hlúposť. Ale mňa evidentne nikto nepočúva. A úprimne po zhliadnutí trailera nemám pocit, že ho zachráni ani predstaviteľ Venoma. A nakoniec to ešte možno bude plné porna.

A teraz vážne. Trailer na prvú snímku v rámci univerza SMU (Sony’s Marvel Universe) je vonku a je zrejmé, že tvorcovia potrebovali, z nejakého neznámeho dôvodu, niečo proste vypustiť. Natáčanie skončilo pár týždňov dozadu, čiže hotového materiálu zrejme bolo žalostne málo. Otázka tak znie, načo to bolo dobré?

Mám pocit, že keď pozerám trailer na komiksovku, tak by som o tom mal vedieť. Tu som sa nevedel zbaviť pocitu, že pozerám len na nejaký akčný film o ničom. V každom prípade, aby som traileru len nekrivdil, môžeme v ňom zahliadnuť vrak raketoplánu. Znamená to, že symbiont sa na Zem dostane pravdepodobne veľmi podobne, ako napríklad v animovanom seriáli Spider-Man z roku 1994.

Snímku Venom uvidíme v kinách už 5. októbra 2018!

 

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
20 ⁄ 10 =