Sova, mačka a tuleň? To sú nové SUN a MOON!

V poradí siedma generácia Pokémon hier ponesú názvy SUN a MOON. Od ohlásenia týchto názvov, sme my tréneri pokémonov, napäto očakávali dátumu vydania, prípadne akékoľvek novinky z chystaných titulov. Dnešok je tým dňom, kedy sme sa konečne dočkali!

Ubehli tri dlhé roky od poslednej šieste generácie hier, ktoré niesli názvy X a Y (Spirit, ty lopkár). Spomínaná šiesta generácia, bola akousi renesanciou hier z univerza Pokémon, preto sú očakávania od jej pokračovania naozaj veľké. Spoločnosť Nintendo, konečne zrušila pomyselné rúško tajomstvá zverejnením krátkej upútavky. Prostredníctvom nej nám predstavili vizuálnu stránku hry, nový region s názvom Alola, tradičnú trojku štartovných pokémonov a nakoniec aj legendárnych, ktorý zdobia titulky obalov hier.

Nebudeme si klamať, ale najzaujímavejšou častou je, práve trojica štartovných pokémonov. Sú nimi trávovo-vzdušný Rowlet, ohnivý Litten a (čudný) vodný Popplio! Čo sa týka legendárnych pokémonov, ide o akéhosi levieho a netopierieho pokémona, ktorých názvy zatiaľ nepoznáme. K záveru si už len spomenieme, že vulkanické pohorie, pláže a džungľa nového regiónu Alola, je inšpirovaný ostrovom Hawai.

Fanúšikovia si môžu, do svojho kalendára, zapísať dátum 18.november 2016, kedy obe hry Pokémon SUN a MOON oficiálne vychádzajú na konzolu Nintendo 3DS/2DS.

 

pokemon_sun_box_cover

(zdroj: pokemon-sunmoon.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
21 + 29 =