Spider-Man: Homecoming prišiel o časť rozpočtu!

Čo by mohlo skresať rozpočet chystaného rebootu? Predražené obsadenie? Možno…ale poďme pekne poporiadku. Pamätáte si na záver druhého traileru snímky Captain America: Civil War? Konečne sme videli Spider-Mana v plnej kráse. Už zo samotného traileru je evidentné, že Spider-Man bude priklonený k tímu Iron Man. Ostáva nám dúfať, že chémia medzi postavami bude fungovať, rovnako ako tomu bolo v komiksovej predlohe. Aby však toho nebolo málo, Spidey a Stark sa stretnú aj v pripravovanom rebootu Spider-Man: Homecoming!

Áno, áno šepkalo sa o tom už predtým, ale nie je nad oficiálne informácie. So správou prišiel portál THR. Ako som už v minulosti písal, Marvel konečne našiel spôsob, ako neprerábať na honorároch Roberta Downeyho Jr. a zároveň nám priniesť fanúšikmi milovaného Iron Mana. Nie, vážne veď film Iron Man 4 by nezaplatili! Čo sa týka Tonyho Starka vo filme, nevieme ako významná a veľká jeho úloha má byť, no lacná nebude. Minimálne však ide, o veľké lákadlo pre fanúšikov! Koniec koncov, Robert Downey Jr. je najcharizmatickejší herec MCU.

tom holland robert downey jr
Robert Downey Jr. a Tom Holland (zdroj: entertainment.analisadaily.com)

My v redakcii máme obrovskú radosť, keďže nás zatiaľ žiadne obsadenie filmu, okrem hlavného herca (Tom Holland) moc nepresvedčilo. Chystaný reboot s názvom Spider-Man: Homecoming vstupuje do kín 7.7.2017!

(zdroj: THR)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

4 thoughts on “Spider-Man: Homecoming prišiel o časť rozpočtu!

 • 26. apríla 2016 at 11:28
  Permalink

  Ked Downey pyta vela, daju tam Ironmana len do akcie bez odhalenej tvare. Takze to bude len CGI postavicka bez herca. Problem vyrieseny

  Reply
  • 26. apríla 2016 at 12:26
   Permalink

   Lenže, tým najväčším lákadlom nie je oblek, ale samotný Downey! Buďme úprimní, film s Iron Manom bez prestrihov z helmy a egocentrických scén Tonyho Starka bude o ničom.

   Reply
 • 26. apríla 2016 at 17:26
  Permalink

  Na začátku ho můžou ho hned zastřelit a je po problému.

  Reply
  • 26. apríla 2016 at 21:30
   Permalink

   Aj to je možnosť 😀 ale snáď nie 😀

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
18 × 19 =