Spider-Man je vloger s nadupanými gadgetmi!

Bez ohľadu na to, čo sa aktuálne deje v Sony Pictures. Bez ohľadu na to, akými ohláseniami strašia komiksových fanúšikov. Do kín nám pomaly, ale isto prichádza nový reboot Spider-Mana, ktorý je skutočne očakávaný. Nielen skalnými fanúšikmi pavúčieho muža, ale aj tými, ktorí sú zvedaví, ako dopadne v poradí už tretí Spider-Man za posledné roky.

Dátum 7. 7. 2017 sa nezadržateľne blíži, čiže reklamná masáž je už v plnom prúde a Marvel nám prináša tretí trailer na chystaný reboot s podtitulom Homecoming. Ak sa vám prvé dva trailery nepozdávali, tretí by si vás mal určite získať. Je svižnejší, zábavnejší a predvádza nám kopu gadgetov, ktorými bude Spider-Man disponovať vďaka vylepšeniam od Tonyho Starka.

Lenže viete, čo sa udialo pár hodinách po zverejnení tretieho traileru? Marvel zverejnil druhý, tentoraz International trailer a ten je, vážení, absolútne spektakulárny! Obrovské množstvo nových záberov, ako aj potvrdenie toho, že niektoré časti filmu sa budú odohrávať po udalostiach prvých Avengers či počas udalosti Captain America: Civil War! Myslím si, že konečne môžeme s hrdosťou povedať, že Spidey dostane film, aký si zaslúži!

Zaujímavosť: Postava Vulture sa prvýkrát v komikse objavila v máji roku 1963 v čísle The Amazing Spider-Man #2. Išlo o zločinca menom Adrian Toomes. V skutočnosti sa za celú históriu tejto postavy vystriedali až štyria rôzny nositelia mena Vulture.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
11 + 11 =