Miles Morales ako Spider-Man mieri do kín!

Tvorcovia megahitov LEGO príbeh (2014) a Oblačno, miestami fašírky (2009) v pripravovanom animovanom filme postavia do svetla reflektorov ďalšieho Spider-Mana známeho z komiksov – tínedžera Milesa Moralesa. Ten sa po prvý raz objavil v komikse Ultimate Fallout #4 v auguste 2011. Producenti už dlhšie sľubovali pri filme využitie jedinečnej, zatiaľ nepoužitej, technológie animácie. Teraz ju predstavujú v prvej ukážke. Pozrite sa, ako vyzerá v prvých záberoch z filmu Spider-Man: Into the Spider-verse (Spider-Man: Paralelné svety).

Kreatívne duo Phil Lord a Chris Miller sú autormi scenára, réžie sa zhostí dvojka Bob Persischetti (Malý Princ, Shrek 2) a Peter Ramsey (Legendárna partia). Hlasy hlavným hrdinom prepožičajú viaceré hollywoodské hviezdy. Ako Spider-Man/Miles Morales sa predstaví Shameik Moore známy z indie komédie Dope (2015), ako jeho strýko Aaron Davis zas oscarový Mahershala Ali (Moonlight, 2016), zatiaľ neoznámeného záporáka si strihne Liev Schreiber (Spotlight, 2015).

Spider-Man: Into the Spider-verse sa v našich kinách objaví v decembri 2018.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
29 × 24 =