Spiral – Nádeje vyleteli komínom

Film Spiral : From the Book of Saw mal priniesť do už dávno vyhasnutej značky Saw niečo nové. Tvorcovia sa svojho času netajili tým, že by chceli vytvoriť niečo s atmosférou legendárneho filmu Sedem. Všetky materiály, ktoré sme doteraz mohli vidieť, vyzerali nádejne. Osobne ma lákalo detektívne pojatie, ktoré by bolo odklonom od telenovely, na ktorú sa táto séria časom premenila. Žiaľ, nádeje po plnohodnotnom traileri vyleteli komínom.

Nič z toho, na čo som sa tešil, a čo očakávalo aj veľké množstvo fanúšikov, trailer nepriniesol. Opäť dostávame tajomného vraha, nálož osudových zvratov a rozhodnutí, ktorým budú musieť hlavní hrdinovia čeliť. V upútavke nie je nič originálne a nič zaujímavé a pokojne by sa to dalo spliesť s filmami, ktoré sme mali možnosť vidieť pred zhruba 15 rokmi. Detektívna atmosféra je fuč a nepomáha tomu ani Chris Rock, ktorý je už v polovici ukážky neuveriteľne otravný. Je to veľká škoda, ale namiesto originálneho reštartu pravdepodobne dostaneme len prevarenú kópiu pôvodnej série.

Premiéra je naplánovaná na 14. mája 2021.

 

 

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
35 ⁄ 7 =