Star-Lord a Captain America po boku v Avengers: Infinity War

Objavia sa Guardians of the Galaxy v snímke Avengers: Infinity War? Otázka ktorá trápi väčšinu fanúšikov MCU. Režisér Guardians of the Galaxy (James Gunn) na túto otázku neodpovedá a bratia Russovci boli donedávna tak isto veľmi skúpi na slovo.

To sa však teraz zmenilo. Pri exkluzívnom rozhovore pre portál comcibook.com prezradili trošku viac. Počas rozhovoru padla otázka či sa strážcovia objavia v snímke Infinity War. Joe Russo odpovedal veľmi prekvapivo.

 Je to jedna z tých vecí, ktorú si ešte chceme nechať ako prekvapenie, ale prezradíme, že ľudia nebudú sklamaní počtom postav vo filme. Koncept snímky Infinity War je, že sa celé Marvel univerzum spája a púšťa sa do boja, proti najväčšej hrozbe, akú svet a celý vesmír kedy videl.

Bratia Russovci tiež prezradili, že rovnakým spôsobom akým pristupovali k posledným dvom filmom (Winter Soldier, Civil War), budú pristupovať aj k dvojdielnej snímke Avengers: Infinity War. Upozornili však na fakt, že Infinity War je science fiction a do tohto žánru je priam nemožné aplikovať ich povestný naturalizmus. Prisľúbili, že budú tvrdo pracovať aby sa im do filmov, ako aj do postáv, podarilo implementovať (aby sa ti nebolo ľúto) psychologický realizmus, ktorý však žánru science fiction určite neublíži.

bratia_rusovci_dailystar.co.uk
bratia Russovci (zdroj: dailystar.co.uk)

WOW! Myslím si, že tieto informácie sú naozaj bomba! Nie je síce úplne jasné či sa Guardians of the Galaxy nakoniec v snímke Infinity War objavia, no je úplne jasné, že bratia Russovci pristupujú k snímke s maximálnou opatrnosťou a úctou. Neskutočne sa teším na ich Civil War a samozrejme aj na dvojdielnu Infinity War, ktorej prvú časť uvidíme 4.5.2018 a druhú 3.5.2019 (táááák veľa).

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

(zdroj: comicbook.com)

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
4 + 17 =