Star Trek: Discovery

Trekkies sa dočkali. Po obsadení, ktoré už bolo známe dávnejšie, a prvej fotke sme sa dočkali aj prvého traileru, ktorý nám ukazuje, v akom duchu sa bude nový Star Trek seriál niesť. Potvrdili sa správy o tom, že Klingoni budú vyzerať trochu inak. Uniknutá fotka z natáčania, kde namaskovaní Klingoni jedli, bola toho predzvesťou, avšak v plnej paráde sa nám ukázali až v traileri. A vyzerá to dobre.

Herecké obsadenie bolo známe už dávno: Sonequa Martin-Green ako prvá dôstojníčka Michael Burnham, Michelle Yeoh ako kapitánka Philippa Georgiou, Jason Issacs ako kapitán Lorca, Doug Jones ako vedecký dôstojník Saru, Anthony Rapp ako vedecký dôstojník Stamets, Terry Serpico ako admirál, Maulik Poancholy ako hlavný lekár Nambue, Sam Vartholomeos ako mladší dôstojník Connor, Mary Wiseman ako kadetka Tilly a ďalší.

Nejaké ďalšie detaily ohľadom deja by boli číre špekulácie, isté je len to, že sa bude odohrávať v klasickom univerze. Premiéra nebola ešte presne ohlásená, ale vyzerá to na jeseň 2017. Prvá séria by mala mať 15 epizód a budete si ich môcť pozrieť na streamovacej službe Netflix alebo prostredníctvom CBS All Access.

//Update – dátum premiéry bol stanovený na 24. septembra.

 

Zaujímavosť: Ide o druhý seriál so značkou Star Trek, kde je hlavnou hrdinkou žena. Prvou bola kapitánka Kathryn Janeway (Kate Mulgrew v seriály Star Trek: Voyager, 1995).

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

 

 

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
24 × 17 =